0 produktów

Kontakt

W przypadku pytań prosimy o kontakt

STYROLINE

PIOTR WAROWNY

08-500 Ryki,ul.Poniatowskiego 39       

tel:603-383-320,883-939-937

tel/fax: 81 865 15 13

kontakt@styroline.pl

PRODUKCJA

08-500 Leopoldów

ul.Ks.Drozdowskiego 27


  • Marta Janiak

    Sztukateria styroline
    +48 603-383-320
    kontakt@styroline.pl

Gzyms G26
podgląd intalacji

Zastosowanie

Realizacje

Opis produktu

ZASTOSOWANIE:
Gzyms to element architektoniczny, w formie pasa poziomego,zwykle profilowanego,wysuniętego przed lico muru.Jego zadaniem jest chronić ściany przed ściekającą wodą opadową.

Gzymsy można łączyć ze sobą w celu uzyskania bardziej dekoracyjnego efektu.Odpowiedni dobór gzymsów zdecydowanie poprawi efekt wizualny elewacji.

CECHY:
Listwy gzymsowe są bardzo elastyczne oraz trwałe,lekkie i łatwe w obróbce oraz montażu.Odporne na wszelkie warunki atmosferyvzne.Wodoodporne oraz wykonane z materiałów samogasnących.

KOLOR:
Naszą sztukaterię należy pomalować na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.Oryginalnie produkowana jest w kolorze beżowym.

MATERIAŁY I WYKONANIE:
Nasze produkty wykonane są z bardzo twardego styropianu EPS200,pokrytego warstwa żywicy akrylowej z domieszką kruszywa kwarcowego.

MONTAŻ:
Instalacja naszej sztukaterii jest szybka, prosta i nie wymaga ponadprzeciętnych umiejętności związanych z montażem. Do obróbki listew wystarczą tradycyjne i szeroko dostępne narzędzia stolarskie.

OPIEKA I GWARANCJA:
Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę i doradztwo,bieżącą informację o przebiegu transakcji i opiekę posprzedażową.

OCHRONA ŚRODOWISKA:
Nasze produkty są wolne od szkodliwych substancji.